Icon

Yazılımları Geliştirme

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış iş yazılımınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık kendi özel ürününüzü kullanarak kendinizi rakiplerinizden ayırmaya hazırsınız.

Kuruma & Kişiye Özel Yazılım Çözümleri

Günümüzün en önemli, geleceğimizin şüphesiz her şeyi olacak olan yazılım, artık herkesin gündemindedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan bireylere kadar bu konun önemi kavranmış ve her sektörde kıyasıya bir yarış yaşanmaktadır. Bu yarış hep daha iyisini üretme ve üretilen ile rakiplerden bir adım daha önde olabilmek için yapılmaktadır.

Yazılımın en iyisini yaptırmak ve ister kişisel olsun isterse kurumsal olsun bir projeyi hayata geçirmek istiyorsanız mutlaka fikir alın ve projenizi sonra hayata geçirin.

İşiniz için kullandığınız yazılımlarınızın sisteme, yoğunluğa, değisikliğe cevap verecek düzeyde esnek olması için tercihiniz özel yazılım olmalıdır. Özel yazılımlar işinize maxiumum değer katar ve hızınızı arttırır.

Maliyet Muhasebesi

Maliyet muhasebesi, üretilen ürün ve hizmetlerin maliyetini oluşturan tüm kalemlerin hesaplanmasıdır. Bu muhasebe yöntemi ile maliyet türleri, oluşan yerler, ilgili olan tüm mamuller ve hizmetler belirlenir ve izlenmesi amacıyla bir hesap kaydı oluşturulur. Maliyet muhasebesinin temel amacı işleri kolaylaştırmaktır.

Hasta Takip Programı

Tıp doktorları, Özel muayenehane, klinikler ve sağlık kabinleri için geliştirilmiş, hastalarınız için gerekli olan bilgi ve dokümanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmenize imkan tanıyan kullanıcı dostu bir hasta takip sistemidir

Cafe Adisyon

Tıp doktorları, Özel muayenehane, klinikler ve sağlık kabinleri için geliştirilmiş, hastalarınız için gerekli olan bilgi ve dokümanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmenize imkan tanıyan kullanıcı dostu bir hasta takip sistemidir

Doküman Yönetim Sistemi

Kurumumuzdaki belge ve bilgilerin elektronik ortama aktarılmasını ve bu bilgilerin anlık olarak yönetilmesini sağlayan bir sistemdir. Kurum içi ve kurum dışı yazışmalarınız bu sistem sayesinde standartlaşır. Kurumunuzda bulunan form ve şablonların zorunlu alanların doldurulmasını sağlayarak dokümanların kısa süre içerisinde oluşmasına hizmet eder.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Özlük dosyaları, izinler, harcamalar, mesai yönetimi, zimmetler, eğitimler ve çok daha fazlası personel yönetim yazılımı Kolay İK'da.

Marka Patent

Patent Hareket Giriş ve Takibi. İzleme, Hatırlatma, Sms Bilgilendirmesi ve Belgelendirme ile muhasebe programlarına tam entegrasyon

Personel Yönetim

Personel yönetimi firmanız ve çalışanlarınızın bilgiye kolay ulaşabilmesi, rutin izin ve onayların hızlı bir şekilde alınabilmesi için tasarlandı. Kontrolün daima sizde olmasını sağlamak amacıyla talep ve onay mekanizmalarının yönetici ekranlarından belirlenmesi sağlandı.